Witajcie, Z przyjemnością chciałbym się podzielić pewnym moim "osiągnięciem", które właśnie dziś zdobyłem :D Otóż od dawien dawna jestem wielkim fanem serii Pokemon. Od dzieciaka właściwie- wtedy to dopiero był na nie bum. No powiedzcie- kto z was nie zna trenera z powyższego zdjęcia? Tak tak, wiem co sobie pomyślicie- co za dzieciak... Ale cóż, każdy ma prawo mieć jakieś hobby. Moim są (m.in) właśnie Pokemony :D Odkąd pamiętam oglądam Anime z tej serii. Jest już chyba z 1000 20-minutowych odcinków, a nawet kilkanaście filmów i nie skłamię, jeśli powiem, że widziałem większość z nich. Również jeśli chodzi o mangę Pokemon (manga to taka japońska wersja komiksów)- przeczytałem większość z nich. Szkoda, że nie ma książek z tej serii, bo i je bym pewnie połknął i to nie raz. Zbierałem też tazosy, kiedyś, kiedy jeszcze były w chipsach- kto wtedy ich nie zbierał. Nawet mam trochę kart Pokemon, choć są one dość drogie, a graczy wokół mało, dlatego też nie jest to zbyt o...
Blog studenta Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. O studiach, o życiu, o grach i nie tylko.