Witajcie moi drodzy! Na wstępnie bardzo przepraszam, za tak długą przerwę. Ostatni miesiąc był dość ciężki, tzn. nie miałem czasu, a często i ochoty, by cokolwiek tutaj naskrobać, ale od teraz postaram się publikować częściej ;) Nie przedłużając- minął już pierwszy miesiąc, odkąd mieszkam w nowym miejscu- w mieście zwanym miastem doznań (tak, chodzi o Poznań :D). Jak się pewnie domyślacie, przeprowadziłem się tam, gdyż zacząłem studia- Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Fizjoterapia- na wizytę zapraszam za pięć lat, bo tyle mi zajmie nauka ;) Cóż powiedzieć o tych studiach- no jest ciekawie, zapowiada się jeszcze ciekawiej, choć zupełnie inaczej sb to wyobrażałem- nie myślałem np., że będę siedział na uczelni od rana do wieczora... no niestety taka domena uczelni medycznych i teraz już to wiem ;) Wiele się nauczyłem przez ostatni miesiąc- jedno kolokwium już zdane, niedługo kolejne, teoria leczniczego masażu klasy...
Blog studenta Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. O studiach, o życiu, o grach i nie tylko.