Witajcie! Zaczął się już 3 rok moich studiów (co prawda ponad miesiąc temu... heh), czyli niedługo będę mógł świętować połowinki :D Postanowiłem, że czas na zmiany, zatem zmieniłem nazwę bloga ze starych, dobrych Parówek z makaronem, na Rehmeh, bo bardziej to do mnie pasuje, wydaje się dojrzalsze (xD) i nie wstyd o tym mówić, bo jednak parówki, jak to parówki, do górnolotnych rzeczy nie należą :D Tło również się zmieniło, jak pewnie już zauważyliście ;) Zatem, czy coś jeszcze zmieni się na tym blogu? Hmm... Myślę, że będzie trochę, a nawet dużo mniej o religii, tak, to co pisałem nie było do końca właściwe, wylewałem tutaj mnóstwo swoich żali i gniewu, a nie tak to powinno wyglądać. Jak już coś o religii napiszę, to postaram się, by było to coś pozytywnego (a negatywne sprawy, których tak czy siak wciąż jest dużo, pominę milczeniem). Ponadto postaram się powrócić do pomysłu zgłębiania ludzkiego ciała w zakresach anatomii, fizjologii, oraz przede wszystkich wszystkich spraw związ...
Blog studenta Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. O studiach, o życiu, o grach i nie tylko.