Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z luty, 2020

Wsadzanie w chodzik- czy naprawdę chcesz to robić swojemu dziecku?

Witajcie! Dziś znów z zupełnie innej beczki, niż miało być. Ostatnio rozpisałem się o karciance Star Realms, potem miałem napisać coś na temat kilku fizjoksiążek, ale jak widać po tytule- wyszło coś zupełnie innego. Kilka dni temu skończyłem czytać książkę "Rok 1984" G. Orwell'a (swoją drogą- gorąco polecam każdemu- szczególnie przed zbliżającymi się wyborami!), a z niej poznałem m.in. takie pojęcie jak "dwójmyślenie"- kto czytał, rozumie, o co chodzi, a kto nie- proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dw%C3%B3jmy%C5%9Blenie - tutaj możecie doczytać. Także myślę, że najlepiej, jak właśnie to będziecie stosować, czytając mojego bloga haha (choć mam nadzieję, że niebawem zrecenzuję również i wspominane wcześniej książki) :D No dobrze, ale czemu właśnie chodziki? Czemu ja, student, bez żony, bez dzieci, się tym zająłem? Kilka dni temu była książka, a przedwczoraj- moja grupa zaczęła realizować na studiach nowy przedmiot-  DZR, czyli DIAGNOSTYKA I USPR...