Chłodny, wietrzny, deszczowy mamy dziś dzień (Smuteczek :c). Jesienna chandra zdaje się zaczynać przejmować władzę. Jesienna, choć teoretycznie mamy jeszcze lato. No cóż, dla niektórych lato kończy się z nadejściem szkoły, może pogoda się po prostu pod to podporządkowała? Kap, kap, chlapu, chlap, szszszsz (odłos wiatru hehe). Ale jak widać nie wszędzie jest dzisiaj chłodnawo. Gdzieniegdzie aż syczy z gorąca. Mowa tu oczywiście o internecie- bo o czym innym. Poprzez media społecznościowe można się dowiedzieć praktycznie wszystkiego o wszystkich i wszystkim. Ludzie publikują co bądź, cokolwiek ślina na język przyniesie. Po co to robią? By się pochwalić, by zostać zauważonym, by zyskać sławę, by na kogoś wpłynąć. Internet jest medium łączącym ludzi z ludźmi, umożliwiającym rozmowę, dialog, wymianę wiedzy, poglądów itd. Niektórzy używają go jednak, niestety, w zły sposób- siejąc nienawiść, hejt itp. Teoretycznie jest to normalne, jesteśmy wszakże tylko ludźmi. Błądzimy. ...
Blog studenta Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. O studiach, o życiu, o grach i nie tylko.