Witajcie ;) Jak wiecie, jestem na pierwszym roku Fizjoterapii na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Niedawno zaczął się drugi semestr, a z nim nadeszły nowe przedmioty. Gdy pierwszy raz spojrzałem w plan... no nie powiem, byłem niemało zaskoczony. Otóż w tym półroczu mam socjologię, pedagogikę, dydaktykę, psychologię, a nawet filozofię. Ba... i to jeszcze więcej godzin niż miałem do tej pory anatomii czy fizjologii... Najpierw, naturalnie, uznałem, że to trochę bez sensu, bo jednak moja praca będzie się opierała bardziej na fizycznych aspektach niż psychicznych, ale jak tak teraz już zaczęliśmy się w to wgłębiać, to widzę, że jednak te przedmioty niosą ze sobą dużo wartościowych treści, które będę mógł w swojej pracy wykorzystać i dzięki temu uzyskiwać lepsze jej efekty. Dziś skupię się trochę na socjologii. Ostatnio omawialiśmy na niej bardzo ciekawy temat- Człowiek jako istota społeczna. Zastanawialiśmy się, czy człowiek rodzi się ludzki (jak mówi koncepcja teologiczna), cz...
Blog studenta Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. O studiach, o życiu, o grach i nie tylko.