Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z kwiecień, 2019

Zacznijcie od siebie

Witajcie, Dzisiaj trochę o strajku. Czytacie na własną odpowiedzialność- ostrzegałem. Nauczyciel- zawód godny poszanowania, ale czy na pewno? Dziś, 8 kwietnia 2019r., zaczął się ogólnopolski strajk nauczycieli. Jak na razie jedynym plusem tego wydarzenia jest większa ilość wolnych miejsc w autobusach i tramwajach, którymi dzieci i młodzież dojeżdżają zwykle do szkół. No właśnie- dzieci i młodzież. Czy to nie tak, że dla nauczycieli ich dobro jest najważniejsze, z czego tak się wszem i wobec szczycą? Dlaczego więc nie pozwalają uczniom chodzić do szkoły, a tych, którzy zostaną do szkoły odprowadzeni, może złapać policja, z powodu niezapewnienia im należytej opieki przez boguduchawinnych rodziców, pracujących często w tych godzinach, gdyż do późnych godzin wczorajszego dnia nie wiedzieli, czy zajęcia się odbędą, czy też nie i pewnie wielu nie dało rady wziąć urlopu, aby zająć się dziećmi przez cały dzień? Dlaczego odbierają uczniom trochę wakacji, gdyż potem będą musieli odrobić ...