Przejdź do głównej zawartości
Cześć wszystkim!

Tak jak w opisie- typowy chłopak z nietypowej wsi (blokowiska, deficyt rolnictwa itd.)- nie ma co rozwlekać, po co zanudzać. Jak ktoś chce, zerknie do opisu ;)

Niedawno skończyłem liceum, za kilkanaście dni przenoszę się na studia. Z małej wioski do dużego miasta- będzie się działo, nie ma co.
Postanowiłem więc, trochę z nudów, a trochę z ciekawości, czy i jak mi to wyjdzie, stworzyć bloga.

O czym? Zobaczymy- o wszystkim i o niczym. Mam zamiar pisać o swoim życiu, o tym, kim jestem, co robię, ale przede wszystkim- co myślę i w co wierzę.
Tak, jestem katolikiem, staram się być gorliwym, choć często wychodzi co wychodzi. Sami się przekonacie jak to ze mną jest.

No i najważniejsza sprawa- parówki z makaronem. Co to, po co to, dlaczego to?
Od razu się przyznam, bez owijania w bawełnę- jest to jedna z niewielu potraw, jakie, jak na razie, umiem upichcić i nawet mi wychodzi zjadliwie. Lubię makaron, lubię parówki (lecz wolę nie wnikać, co w nich jest), czegoż więcej potrzeba by założyć bloga o takiej nazwie?

Miło mi będzie, jeśli kogoś zainteresuję, a jeśli nie, to trudno, może kiedyś ;)

Tak więc miłego czytania, pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia :D
Reb 

Komentarze