Witajcie!
Zaczął się już 3 rok moich studiów (co prawda ponad miesiąc temu... heh), czyli niedługo będę mógł świętować połowinki :D
Postanowiłem, że czas na zmiany, zatem zmieniłem nazwę bloga ze starych, dobrych Parówek z makaronem, na Rehmeh, bo bardziej to do mnie pasuje, wydaje się dojrzalsze (xD) i nie wstyd o tym mówić, bo jednak parówki, jak to parówki, do górnolotnych rzeczy nie należą :D Tło również się zmieniło, jak pewnie już zauważyliście ;)
Zatem, czy coś jeszcze zmieni się na tym blogu?
Hmm... Myślę, że będzie trochę, a nawet dużo mniej o religii, tak, to co pisałem nie było do końca właściwe, wylewałem tutaj mnóstwo swoich żali i gniewu, a nie tak to powinno wyglądać. Jak już coś o religii napiszę, to postaram się, by było to coś pozytywnego (a negatywne sprawy, których tak czy siak wciąż jest dużo, pominę milczeniem).
Ponadto postaram się powrócić do pomysłu zgłębiania ludzkiego ciała w zakresach anatomii, fizjologii, oraz przede wszystkich wszystkich spraw związanych z fizjoterapią.
Jak pewnie wiecie, lub też się dowiecie, niedawno zacząłem się bawić w projektowanie gier planszowych/karcianych- mam już kilka pomysłów, jedne bardziej dopracowane, inne mniej, którymi zamierzam się z wami podzielić. Może za jakiś czas znajdzie się tu coś Print&Play, a kto wie, może i nawet coś kiedyś wydam, a wy będziecie pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą :D
Oczywiście ponadto mogą się też pojawiać rzeczy z innych dziedzin, o innej tematyce, w końcu to mój blog, moje hobby, zatem będę się z wami dzielił wszystkim, co uznam za stosowne.
No i oczywiście postaram się publikować posty regularnie, co najmniej raz w tygodniu, a przynajmniej raz na 2 tygodnie :D
Tymczasem pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłej reszty dnia Święta Niepodległości!
Reb
P.S. Doszła także opcja subskrypcji przez e-mail, do której bardzo serdecznie zachęcam.
Zaczął się już 3 rok moich studiów (co prawda ponad miesiąc temu... heh), czyli niedługo będę mógł świętować połowinki :D
Postanowiłem, że czas na zmiany, zatem zmieniłem nazwę bloga ze starych, dobrych Parówek z makaronem, na Rehmeh, bo bardziej to do mnie pasuje, wydaje się dojrzalsze (xD) i nie wstyd o tym mówić, bo jednak parówki, jak to parówki, do górnolotnych rzeczy nie należą :D Tło również się zmieniło, jak pewnie już zauważyliście ;)
Zatem, czy coś jeszcze zmieni się na tym blogu?
Hmm... Myślę, że będzie trochę, a nawet dużo mniej o religii, tak, to co pisałem nie było do końca właściwe, wylewałem tutaj mnóstwo swoich żali i gniewu, a nie tak to powinno wyglądać. Jak już coś o religii napiszę, to postaram się, by było to coś pozytywnego (a negatywne sprawy, których tak czy siak wciąż jest dużo, pominę milczeniem).
Ponadto postaram się powrócić do pomysłu zgłębiania ludzkiego ciała w zakresach anatomii, fizjologii, oraz przede wszystkich wszystkich spraw związanych z fizjoterapią.
Jak pewnie wiecie, lub też się dowiecie, niedawno zacząłem się bawić w projektowanie gier planszowych/karcianych- mam już kilka pomysłów, jedne bardziej dopracowane, inne mniej, którymi zamierzam się z wami podzielić. Może za jakiś czas znajdzie się tu coś Print&Play, a kto wie, może i nawet coś kiedyś wydam, a wy będziecie pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą :D
Oczywiście ponadto mogą się też pojawiać rzeczy z innych dziedzin, o innej tematyce, w końcu to mój blog, moje hobby, zatem będę się z wami dzielił wszystkim, co uznam za stosowne.
No i oczywiście postaram się publikować posty regularnie, co najmniej raz w tygodniu, a przynajmniej raz na 2 tygodnie :D
Tymczasem pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłej reszty dnia Święta Niepodległości!
Reb
P.S. Doszła także opcja subskrypcji przez e-mail, do której bardzo serdecznie zachęcam.
Komentarze
Prześlij komentarz